Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Image

Alit Ożarów wysoko pokonał Granat Skarżysko

Granat Skarżysko po raz kolejny poległ w Ożarowie. Fot. archiwum

W 23. kolejce spotkań RS Active IV ligi Granat Skarżysko zmierzył się na wyjeździe z Alitem Ożarów, mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:0.

Piłkarze Granatu Skarżysko jechali do Ożarowa z myślą, by się zrehabilitować za pucharową porażkę z Alitem 5:1, niestety rzeczywistość okazała się nieco inna, scenariusz się powtórzył, zespół gospodarzy ponownie był lepszy, strzelając tym razem ekipie Granatu cztery bramki.

Pierwsza bramka padła już w 12. minucie spotkania po trafieniu Jakuba Mażysza. W 27. minucie wynik meczu podwyższył Filip Stępień. W 36. minucie Kamil Bełczowski podwyższył wynik na 3:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej odsłonie meczu padła tylko jedna bramka, w 58. minucie Piotr Prasek po raz czwarty wyciągał piłę z bramki po trafieniu Jakuba Mażysza.

Granat Skarżysko przegrał z Alitem Ożarów 4:0.

- Myśleliśmy, że się w jakiś sposób zrewanżujemy za ten puchar, natomiast Gospodarze byli bardziej agresywni, zdecydowani, natomiast myśmy zagrali słabe zawody i tak się stało, jak się stało. Wyglądało to dzisiaj nie za dobrze. Kilka przyczyn na to się złożyło, ale to trzeba na spokojnie przeanalizować. Puściliśmy w końcówce praktycznie całą ławkę młodych chłopaków – powiedział po meczu trener Bolesław Strzemiński.

W 24. kolejce spotkań „trójkolorowi” zagrają przed własną publicznością z AKS Busko-Zdrój. Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 kwietnia, o godz. 16.00.

Alit Ożarów – Granat Skarżysko 4:0 (3:0)

1:0 Jakub Mażysz ‘12
2:0 Filip Stępień ‘27
3:0 Kamil Bełczowski ‘36
4:0 Jakub Mażysz ‘58

Granat: Piotr Prasek – Karol Dudzik (85. Maksymilian Bator), Kamil Garbacz, Dawid Tutaj, Bartłomiej Drabik (77. Daniel Jaromin) – Igor Młodawski (60. Bartosz Woźniak), Bartłomiej Papros (82. Nikodem Łoskot), Mateusz Górecki, Wiktor Pluta (70. Jakub Banyś) – Bartłomiej Książek, Błażej Miller

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45